پیوند دهنده قلبها

نمی دانم شما اگر اسم یکی از بستگانتان را روی وبلاگ یک دوست ببینید چه حالی پیدا می کنید. دیشب ایمیلی گرفتم از دختر داییم که خواسته بود لینکی را برای بقیه بفرستیم و گفته بود که برای تزش هست. لینک بلوط بود و من چشمانم گرد شد وقتی خواندم که لوای مهربان مصاحبه من با سارا دختر دایی نازنینم دوست هستند! شکوه بیچاره از ابراز احساسات کردن های جیغ آلود من مبهوت مانده بود! سارا، همبازی بچگیهای من، هفده سال است که آمریکا زندگی می کند و من ندیدمش. آدم حیران می ماند که اینترنت چه کارها که نمی کند. یک روز خبر مرگ در ایمیلت هست و یک روز اسم دختر داییت در گوشه ایی از آن درندشت اینقدر ذوق زده ات می کند. کشف این رابطه برای هر سه ما جالب بود. حالا برای همبستگی با سارا و لوا یادداشتش را اینجا می گذارم.

 کمک به یک دانشجوی دکترا

سارا، دوست خوب من، دانشجوی مقطع دکترای روانشناسی ( مشاوره خانواده به صورت تخصصی‌تر) و با تمرکز روی روابط بین فرهنگی و تطابق فرهنگیه که برای نوشتن پایان‌نامه‌اش به دنبال زوج‌های (مزدوج) ایرانی و آمریکایی/اروپایی (‌زن ایرانی- مرد آمریکایی/اروپایی) می‌گرده برای مصاحبه. مصاحبه با هردو نفر خواهد بود و تمام اطلاعات داده شده - مثل همه تحقیقات از این دست- کاملا محرمانه حفظ میشه و اسم واقعی افراد هم نوشتار نهایی نخواهد اومد. حالا اگه شما این شرایط رو دارید یا کسی رو می‌شناسید که می‌تونه به این رفیق ما کمک کنه لطف کنید با این شماره یا ایمیل تماس بگیرید. بعد خود سارا جزییات رو می‌گه براتون.

 Sara Ruebelt : (530) 302-7322

 sara.ruebelt@gmail.com

به خود من هم اگه ایمیل بزنید حتما ترتیب تماستون با سارا رو مید‌م

balootak@gmail.com

 باور کنید کمک به نوشتن پایان نامه اجرش خیلی زیاده. این رو یک دانشجوی دین‌شناسی داره بهتون می‌گه. سند و مدرک داره. اگه کسی رو می‌شناسید که واجد این شرایط هست یه جوری این لینک رو براش بفرستید. خیلی خیلی ممنونم.

پ.ن. زوجها باید ازدواج کرده باشند و حداقل پنج سال از آشناییشان بگذرد.

  
نویسنده : ; ساعت ۱:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/٢۳
تگ ها : یاد