معرفی

من دانشجوی سال اول دکترا دردانشگاه استاندال گرونوبل (فرانسه) هستم. موضوع رساله ام وبلاگ است و این انتخاب خجسته باعث شد تا بعد از کلی دو دو تا چهار تا کردن به خاطر حجم درسهایم، بالاخره آستینهایم را بالا بزنم و وبلاگ نویسی را شروع کنم. بنابراین این وبلاگ بیشتر مجموعه نوشته های من است راجع به موضوع تحقیقم یعنی "وبلاگ" و در مرحله بعد "ارتباطات و رسانه ها". اسم آنرا هم از روی حروف اول این سه کلمه انتخاب کرده ام.

تصمیم دارم در اینجا از خوانده ها و شنیده ها و تحلیل هایم در بارهء این موارد بنویسم. از آنجا که در آیندهء نه چندان دور احتیاج پیدا خواهم کرد که با تعداد زیادی وبلاگ نویس مصاحبه کنم، از وبلاگنویسان با حال و حوصله که حاضر خواهند شد پرسشنامه پر کنند یا مصاحبه شوند، خواهش میکنم آدرس وبلاگشان را برایم بگذارند یا ایمیل کنند. بدین ترتیب من مشتری پر و پا قرص وبلاگشان خواهم شد و آنها نیز گامی در پیشبرد یک کار علمی، بر خواهند داشت و تازه، اسم وبلاگشان رساله ام را مزین خواهد کرد!

مطلب دیگر اینکه همه میدانیم وبلاگ رسانه جوانی است و تحقیقات زیادی در این زمینه نشده، من هم تحقیقاتم را حدود پنج ماه است که شروع کرده ام. بنا بر این انتظار نداشته باشید که مطالب بی عیب و نقص و کاملی ارائه دهم و بدانید که به نظر تمام وبلاگ نویسان و وبلاگ خوانان «محترم» در این چهاردیواری مجازی خوش آمد خواهم گفت و امیدوارم بتوانم با کمک نویسندگان و خوانندگان وبلاگهای ایرانی به عنوان یک دانشجوی ایرانی رساله قابل قبولی در فرانسه ارائه دهم.

  
نویسنده : ; ساعت ۳:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٢/۱٩
تگ ها : تز