/ 8 نظر / 26 بازدید
مهتا

آفرین شادی جون. واقعا برات آرزوی موفقیت بیشتر دارم.. منم این ترم روش تحقیق دارم [زبان]

فاطمه

موفق باشی شادی جان !

رها

سلام. هميشه وبلاگتان را مي خوانم. شايد يك سالي بشود. اما هيچ گاه برايتان نظري نگذاشتم. اما اين بار ! من هم براي استاد شدنتان ذوق زده شدم. آرزوي هميشگي من هم درس دادن است. براي تمام آنچه كه نوشتيد و تمام حرفم بود اين بار نوشتم. ااين روزها براي من نيز شروع دوباره اي است. حس دونده اي را دارم كه منتظر پرچم داور است. دونده اي كه اكسيژن را با ولع تمام به ريه هايش مي سپارد به اميد پيروزي. كارشناسي ارشد فرانسه ! تمام آنچيزي بود كه با تمام وجود مي خواستمش. دو سال ديگر ... فقط دو سال ديگر ! مي دانم به فرانسه خواهم آمد. خودم را هميشه روي صندلي دكترا مي بينم. هميشه مي بينم كه پاريس منتظر من است. هرچقدر هم كه دور باشد در دستانم خواهم گرفت. سلام مرا به فرانس برسانيد. ممنون.

باد صبا

سام ببخشید که یه مطلب رو تکرار می کنم و اون هم در مورد دیده شدن صفحات وباگتونه. من فایر فاکس دارم و می تونم نوشته هاتونو ببینم. ولی همونطور که قبلا هم گفتم ممکنه خواننده های دیگه تون کم بشن که از اکسپلورر استفاده می کنن. بگذریم. این نوشته تون خیلی جالب بود. یاد تدریس خودم در دانشگاه آزاد که به قصد تفنن و نه درآمد انجام میدم افتادم که رفتار دیگران روزهای او رفتار دیگران با من طوری بود که انگار قراره موقعیت همه شون رو به خطر بندازم.

باد صبا

ضمنا ممنون به خاطر اون راهنمایی تون. فکر کنم نتایج کارم براشون جالب باشه. سعی می کنم بفرستم. ضمنا در مورد قضاوتتون در مورد دانشگاه و نگاه انسانی مردم. حق با شماست. اما اگر ناظری در محیطی دیگر باشد شاید قضاوتش متفاوت باشد. مثلا یک راننده تاکسی از کشوری مسلمان که در فرانسه زندگی می کند ممکن است قضاوتش مثل شما مثبت نباشد. اون قسمت کتاب شازده کوچولو خیی زبان حا بود. موفق باشید و به امید فردایی بهتر [گل]

احسان

خودت میگی اونجا نمیگن استاد بعد توی همین متنت هی میگی استادها اومدن استادا گفتن ! یعنی میخوای به ما باز بگی استاد شدی هان؟

وبلاگوار

دوست عزیزی که کامنت خصوصی گذاشته بودی،‌ بسیار ممنونم از لطفت. خوشحالم کرد کامنتت! اینکه گفتم حجاب داشتن من مهم نیست، منظورم در به راه انداختن کارم و چوب لای چرخ نگذاشتن بود. والا می دانم که برای همه این نشان مسلمانی جلب توجه می کند. حق با توست،‌مهم است برای همه. سلام مرا به گرونوبل برسان. موفق باشی. حیف که دیر آشنا شدیم!