آآآآآآآآآی مردم!

آیا کسی بین شما هست که بتواند به من بگوید بالاخره من تزم را تمام می کنم یا تزم من را؟

/ 16 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م

تز من قبل از اینکه من تز را تمام کنم اون مرا تمام کرد مال شما همْینطوره

شهرزاد

سلام ,حتما تزت تما م میشود چون تو می خو اهی که تمام بشود.راستی شادی خانم شرایط تحصیل در فرانسه برای این رشته چیه ,الان هندم برای این رشته.شایذ اومدم اونجا اگه شدی .یه کم اطلاعات میخوام.مرسی شادی جون.

آشپزباشی

همه ما رفتنی هستیم. تمام شدنی هستیم. بنده...شما...تز...

شادی

شهرزاد جان باید پذیرش از دانشگاه داشته باشی در وهله اول. کمی جستجو کنی اطلاعات لازم را پیدا می کنی روی اینترنت. دوستی هم که خصوصی پیام گذاشته بودی به نظرم بهتر است از دانشگاه برگه ای بگیری که ضمانت کند به شما خوابگاه می دهد. .والا اگر بخواهی ادرس کسی را به سفارت بدهی باید کپی قبض احاره خانه و کپی کارت اقامت او را هم بدهی. ادرس خالی را فکر نکنم قبول کنند. الان هم که دانشگاه ها تعطیل است گمانم بهتر باشد همین مساله خوابگاه را به انها بگویی. موفق باشید.

خورشید

اول تزت تو رو تموم می کنه (له و لورده ات می کنه از زندگی سیرت می کنه) بعد تو تزت رو تموم می کنی. از اونجا می دونم که دوبار این بلا به سرم اومده. تموم می شه یه روزی. باور کن! گود لاک و کلی انرژی مثبت و آرزوهای خوب :*

حميد

تزت رو تموم مي‌كني، بزودي. اين خط___________ اينم نشون*[لبخند]

مش دونالد

هر دو با هم تموم می شید! عین من و این تز کوفتی! هر کاری دارم می کنم الا تزم!

سعید

خوب بستگی داره به دیدگاه خودت در مورد پایان دادن یا ندادن به تزت. اهمیت این موضوع و عدم توانایی فردی شما برای انجام آن با توجه به پستی که زدی مشخص میشه . یعنی با مطرح کردن این موضوع و پاسخ دوستان برای خودت انگیزه ایجاد می کنی . بنابراین با دریافت انگیزه لازم از سوی دوستداران و مخاطبان انرژی مورد نیاز را کسب کرده و آنرا بپایان خواهی رساند. شادباش و تبریک منو بپذیر[لبخند].

علی رضا هاشمی

تزت را تموم می کنی بهد از اون دفاع می کنی بعد تزت را زیر بغلت میذاری و از پله های دانشگاه مثل ادمهای بی هویت می آی پایین و میری خونتون.بعد تو دلت می گی که چی؟ اما فردا که از خواب بیدار می شی می گی ای وای دیگه دانشجو نیستم و دلت برا دانشگاه و مسیر هر روزه یه ذره میشه.این جبر روزگاره.وقتی تزتو نوشتی و گفته هام درست بود یه کامنت برام بفرست.ممنونت می شم.

اگر تز برایت معنی تمام شدن داشته باشد تز تو را تمام می کند اگر تز برایت معنای تمام شدن نداشته باشد تو تزت را تمام می کنی.