/ 5 نظر / 43 بازدید
بوی باران

مطلب قابل تاملی هست اما پرسش اینجاست آیا در جوامعی که مساله تعلیم و تربیت جدی گرفته شده اگر شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی حاکم بشه به همین آمار و ارقام ما میرسن؟ وقتی نصف والدین ایرانی کتک زدن بچه را حق طبیعی خودشون میدونن و در آمریکا این کار جرم هست از این کودکان در فردا انتظار چگونه ارتباطی را میشه داشت؟ به نظر من مطلب شما چیز چندان عجیبی نیست و از وضعیت کودکان امروز میشه آینده را هم دید من توی وبلاگم این مساله را توضیح دادم خوشحال میشم نظرت را بدونم http://buiebaran.blogspot.com/2010/09/blog-post_29.html من از کودکی کتک خوردن و فحش شنیدن را در خونه و مدرسه تجربه کردم و دیدم حتی اگر برای خودم اتفاق نیفته در مورد دیگری هم اثر بدی داشته حالا بزرگ شدم آیا واقعا سالم هستم؟

مهتا

نکته مهمی بود.. واقعا باید به روابط اجتماعی مون توجه کنیم. شادی جان تو جامعه ما چیزی که بیش از هر چیز مشهود هست دروغ و تظاهر و چشم و همچشمی و صد تا چاله چوله دیگه ..

مرتضی

سلام خوبي شادي جان؟ اوضا خوبه؟ با شاگرداي شيطون چيكار مي كني؟؟

zeera iranparast

سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.

ساغر

تا تجربه نشه قابل فهم نیست من تجربه کردم